Reference

Home / Reference

Děkuji hotelu VIP CATS za perfektní péči. Belle a já jsme byli moc spokojeni. Bylo o micku dobře postaráno a byla naprosto spokojená a šťastná… Během celého pobytu jsem dostávala sms jak se naší Belle daří a diky tomu jsme měli dovolenou bez starostí.
 Těšime se až budou v provozu web kamery a tak budeme moci naši Belle mit na dohled. Moc děkuji za péči a určite zase jednou na viděnou. Hotel VIP CATS mohu všem vřelé doporučit.

Renata S.

 

Nikdy předtím jsem služeb žádného kočičího hotelu nevyužila, a tak nemám s čím porovnávat, ale myslím si, že tento hotel nemá žádnou konkurenci. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala pro Lasku tento hotel. Do budoucna budu v klidu odjíždět a vědět, že o mojí životní lásku kočičku Lasku je ve VIP Cats dobře postaráno. Všem na 100% doporučuji a ještě jednou děkuji.

Nataša G.

 

 

Спасибо Татьяне, владелице гостиницы VIP Cats, за любовь и заботу о наших кошках. Обязательно придем к вам снова и безусловно услуги вашего отеля будем рекомендовать всем нашим друзьям.

Ирина Томачова

Děkujeme Tatianě, majitelce hotelu VIP Cats, za lásku a péči o naše kočky. Určitě příjdeme zase a určitě doporučíme Váš hotel všem naším kamarádům.

Irina Tomačova

 

Moc děkujeme za fantastickou péči o našeho Filípka. Jsme rádi,  že od teď máme místo, kde můžeme bez obav našeho miláčka ubytovat. Není to první kočičí hotel, co jsme navštívili, ale už víme jistě, že nic lepšího již být nemůže. S přátelským pozdravem a poděkováním, K.Nová

 

 

So, the greatest cats hotel ever!!! Thanks a lot and best regards!!!!

John D.

Tak toto je nejlepší hotel pro kočky!!! Děkuji a přeji hodně zdaru!!!

John D.

 

 

Jménem celé naší rodiny včetně Garfielda a Addyho Vám děkujeme za Váš přístup, za lásku ke zvířátkům, za vstřícnost a za informace, co jsme pravidelně dostávali během celého pobytu. Úžasné fotky a srandovní videa. A také za to, že jste nám vyšla vstříc a i s ubytováním našeho pejsánka Addyho, a že jste brala Garfielda za Addym na návštěvy. A už se moc těšíme také na Váš nový hotel pro pejsky, jelikož my už plánujeme cestu za teplem o Vánočních prázdninách a naši mazlíčci plánují cestu k Vám do hotelu pro psy a pro kočky.

Tomanovi Honzik,Jakub,Jiřka,Garfield a Addy