O nás

Home / O nás

Hotel pro kočky VIP Cats je součastí nového unikátního komplexu pro domácí mazlíčky VIP Pets, který se prozatím rozkládá na ploše více jak 5000 m2.

Co všechno v tuto chvíli najdete v našem areálu VIP Pets?

-Novou moderní multifunkční vytápěnou halu určenou pro psí výcvik a klubové výstavy psů a koček.

-Jedinečný hotel pro psy, součastí kterého je grooming salon, obchůdek a výběhy s bazénem a hřištem.

-Luxusní hotel pro kočky.

Na těchto stránkách Vám rádi představíme kočičí hotel VIP Cats. V našem hotelu pro kočky pro Vaše mazlíčky máme nachystané pěkné plnohodnotné pokojíky, kde je hodně místa na hry, dovádění a odpočinek.

I když se kočičky navzájem nepotkají, nikdy se nebudou  nudit jelikož o jejich zábavu se postaráme a navíc mají vždy možnost  pozorovat své kočičí sousedy skrz velikánská okna, která jsou v každém pokoji. Pokojíky VIP De Luxe mají navíc okna s výhledem na zahradu, takže návštěvníkum neuteče ani to, co se děje v okolí.

Ve všech pokojích našeho kočičího hotelu na kočky čekají nádherné a pohodlné kované postýlky s měkkými pelíšky a huňatou dekou, luxusní jídelní sady, obrovská prolézačka s domečky, houpačky a sisalovými škrabadly a spousta hraček.

Samozřejmostí jsou kočičí toalety bud vaničkové nebo s krytem, dle zvyku Vaší kočky, všechny hygienické potřeby a komplektní úklid po každém návštěvníkovi včetně výměny deky a povlečení na postýlce.

Navíc v hotelu pro kočky VIP Cats nabízíme nejen fantastické ubytovací podmínky, super 24 hodinový servis (včetně veterinárního v případě nutnosti), ale za příplatek i možnost pro Vás mít Vaši kočičku pořád na dohled – některé pokoje jsou vybavené web kamerou a tak budete moci kdykoliv a kdekoliv zkontrolovat co zrovna Vaše kočka dělá. Každý den můžete sledovat Vaši kočičku na naší Facebookové stránce Hotel pro kočky VIP Cats. Rádi Vám též poskytneme info mailem či sms zprávou o tom, jak se Vaše kočička má.

Jídlo pro kočky je také velice důležité a tak na denním menu máme pestrou nabídku jak granulí, tak konzerv a i syrové stravy. Pokud si u nás jiídlo pro kočičku nevyberete – můžete pro ní dovézt jídlo vlastní, a rádi ho naservírujeme.

Výměna vody několikrát za den je samozřejmostí, pokud je Vaše kočka zvyklá pít z kočičí fontánky- není problem, v našem hotelu pro kočky je máme také. Čerstvě vypěstovaná tráva pro kočky je rovněž k dispozici.

V našem kočičím hotelu si s kočičkami rádi mazlíme a hrajeme, ale kočky mají také možnost si hrát samy, kdy se jim zachce se spoustou hraček, které průběžně měníme a doplňujeme, a tak mají návštěvníci pořád co zkoumat a čím se zabývat. K dispozici kočky mají jak běžné míčky nebo myšky, tak i moderní robotické broučky, IQ nebo laserové hračky pro kočky.

Jednoduše řečeno luxusní 5* hotelový pobyt, který by si nikdo nenechal ujít.

Co dodat – přijďte se přesvědčit a už se Vám nebude chtít jinam.

 

 

Napsat komentář