VIP Pets

Home / O nás / VIP Pets

Hotel pro kočky VIP Cats je součastí multicentra pro domácí mazlíčky VIP Pets.

Hotel pro psy

Komfortní ubytování a péče o zvířecí miláčky. V našem hotelu naleznou čisté a příjemné prostředí, bez stresu a negativních zážitků. Hotel kombinuje dotek moderního stylu s šarmem a elegancí. Pokoje jsou vybaveny jsou kovaným nábytkem, doplňky s uměleckým kováním a květinovou dekorací.

Pejskům nabízíme 10 pokojů (7 m2) a 22 pokojů (3 m ), vybavených pohodlnými, vyvýšenými postýlkami, pelíšky, miskami a hračkami.

Servis 24 hodin denně.

Školka pro psy

Jste-li přes den zaměstnáni, pejsek může strávit báječný den v prostorách našeho luxusního hotelu. Svítí slunce? Pejsci mohou být venku. Je horko? Nabízíme možnost využití bazénu. Počasí dnes nepřeje? Nevadí, máme halu, obývací pokoje a herny se spoustou hraček a zábavy a to vše pod dohledem vyškoleného personálu.

Multifunkční moderní hala

Dále bychom Vám rádi nabídli nově zrekonstruovanou halu určenou pro psí sporty a klubové výstavy psů a koček. Hala je velká 423 m2, má moderní a reprezentativní vzhled, ledové osvětlení, zázemí, sálávé topení, zrcadlovou zeď a výstavní koberce.

Výchova a výcvik

Vychovaný, přiměřeně zaměstnaný pes = šťastný pes. Lenošení a málo povinností vede někdy k tomu, že pejsek propadá frustraci, která se může projevit velmi různorodě. Psychický stav psa má také často přímý vliv na čas, který po vašem boku stráví, a proto za to jistě stojí trocha námahy.

Nabízíme mimo jiné tyto výchovné a výcvikové programy: Konzultace a poradenství, vysvětlení příčin problémů se psy a jejich prevence, socializace, poslušnost, psí sporty, výcvik, správná komunikace se psem a pochopení myšlení psa a mnoho dalších.

Více zde: http://www.vip-pets.cz/