Podmínky ubytování

Home / Podmínky ubytování

Kočka nesmí jevit příznaky infekčních chorob a parazitů.

Kočka musí mít očkovací průkaz s platným očkováním – základní očkovací trojkombinace (rhinotrachetida , kaliciviroza a panleukopenia). Pokud kočka nemá náležité včasné přeočkování, prosíme o sdělení této informace dopředu a zařídíme přeočkování pro Vaší kočku u našeho hotelového veterináře ještě před nástupem na pokoj.

Kočka musí mít obojek či tabletu proti blechám, nebo musí být ošetřena roztokem za krkem minimálně týden před nástupem do hotelu. Pokud se Vaše kočka bude i přes ošetření drbat, znamená to, že přípravek, kterým byla ošetřena je neúčinný a kočka u nás bude muset podstoupit ošetření proti blechám znovu.

Pokud jste nestihli ošetřit kočku proti blechám doma, prosím, sdělte nám to, a zařídíme ošetření účinným a šetrným přípravkem u nás.

Kocouři starší 8 měsíců, musí být vykastrovaní, kvůli hygienickým důvodům.

Splnění těchto podmínek je nezbytné pro přijetí kočky do našeho hotelu v zájmu zdraví všech naších klientů a tudíž a i Vaší kočky.

HODINY CHECK-IN A CHECK-OUT:

Příjem/výdej koček na hotel je od 8.30 do 10.45, od 13.00 do 14.45 a od 17.00 do 18.45 vždy po předběžné domluvě. Prosíme o dodržení dohodnuté doby nebo o včasné upozornění na změnu hodiny příjezdu! Příjem/výdej kočiček mimo stanovenou dobu je pouze po předběžné domuvě a za extra příplatek 200 Kč.