Kočičí hotel

Home / Kočičí hotel

 CO NAJDETE V KOČIČÍCH POKOJÍCH?

Každý pokoj v kočičím hotelu VIP Cats byl navržen tak, aby se kočky cítily jako doma.

Obrovské kočičí stromy, ve kterých si kočka může nejen hrát, ale i odpočívat. Spousta domečků pro úkryt, houpačky a provazy pro zábavu, sisalové sloupky pro broušení drápků. Tyto škrabadla mají 200-250 cm do výšky.

Je Vaše kočka zvyklá spát v posteli? Není problém. Každý pokoj je vybaven opravdovou kovanou postelí, včetně polštáře, deky a povlečení… Akorát v kočičí velikosti. Postýlky  jsou  patrové či jednoduché. Povlečení a měkká, huňatá dečka se mění po každém návštěvníkovi.

Stolování je důležitou součastí života, a proto chceme aby z toho měli kočky požitek.K tomu slouží nejen pěkná jídelní sada, ale i kočičí fontánky, které zajistí kočce neustálý přístup k dostatku pitné vody a tráva pro kočky, která je nutná pro zdravé trávení.

Aby pokoje zůstali čisté, potřebují kočky speciální místo na vykonání své potřeby, a k tomu jim poslouží kočičí záchody, které se udržují stále v čistotě. Máme kryté toalety s uhlíkovími filtry, ale i vaničkové a to vše ve dvou různých velikostech, podle zvyku Vaší kočky.

Zábava je pro kočky také důležitá a o tu se postaráme my, ale i spousta hraček a her, které přinesou rozmanitost a radost do života našich hostů a udržují kočky v kondici.