Co najdete v kočičích pokojích

Home / Pokoje / Co najdete v kočičích pokojích

Kamery- PŘIPRAVUJE SE

Jelikož v hotelu pro kočky VIP Cats chceme  aby se pohodlně a komfortně cítili nejen kočky, ale i jejich majitele, tak v blízké budoucnosti bychom Vám rádi nabídli možnost sledování Vaších mazlíčků přes web kamery 24 hodin denně.

Ale prozatím máme pro Vás možnost Skype služby v určitých hodinách. Můžete si „popovídat“ s Vaší kočkou a ujistit se, že se má velice dobře. Také Vás budeme rádi informovat o pobytu Vaší šelmičky buď prostřednictvím emailu, sms, Viberu či WhatsApp Pro více informací se podívejte do ubytovacího formuláře.

 Co najdete v kočičích pokojích?

Každý pokoj v kočičím hotelu VIP Cats byl navržen tak, aby se kočky cítily jako doma.

Obrovské kočičí stromy, ve kterých si kočka může nejen hrát, ale i odpočívat. Spousta domečků pro úkryt, houpačky a provazy pro zábavu, sisalové sloupky pro broušení drápků. Tyto škrabadla mají 200-250 cm do výšky. Hračičky)))

Je Vaše kočka zvyklá spát v posteli? Není problém. Každý pokoj je vybaven opravdovou kovanou postelí, včetně polštáře, deky a povlečení… Akorát v kočičí velikosti. :) Postýlky  jsou  patrové či jednoduché. Povlečení a měkká, huňatá dečka se mění po každém návštěvníkovi.

Stolování je důležitou součastí života, a proto chceme aby z toho měli kočky požitek.K tomu slouží nejen pěkná jídelní sada, ale i kočičí fontánky, které zajistí kočce neustálý přístup k dostatku pitné vody a tráva pro kočky, která je nutná pro zdravé trávení.

Část pokojíku De Luxe

Aby pokoje zůstali čisté, potřebují kočky speciální místo na vykonání své potřeby, a k tomu jim poslouží kočičí záchody, které se udržují stále v čistotě. Máme kryté toalety s uhlíkovími filtry, ale i vaničkové a to vše ve dvou různých velikostech, podle zvyku Vaší kočky.

Zábava je pro kočky také důležitá a o tu se postaráme my, ale i spousta hraček a her, které přinesou rozmanitost a radost do života našich hostů a udržují kočky v kondici.