Pokoje

Home / Pokoje

V našem kočičím hotelu nabízíme několik typů pokojíků, které jsou situované v přízemí a v prvním patře. Pokoje v přízemí a pokoje v patře jsou navržené různými způsoby, abychom mohli uspokojit nároky všech naších zákazníků. V kočičím hotelu nemáme žádné klasické klece, či boxy, které potkáte ve většině hotelů pro kočky –všechny pokojíky v našem kočičím hotelu mají výšku stropu 270 cm. Každý pokoj ve VIP Cats byl navržen tak, aby se v něm kočky cítily jako doma.

Každý pokoj je vybaven kovanou postelí, včetně polštáře, deky a povlečení, pěknou jídelní sadou,  kočičím záchodem (k dispozici jsou jak kryté toalety s uhlíkovými filtry, tak vaničkové – podle zvyku Vaší kočky).

Zábava je pro kočky také důležitá a o tu se postaráme my, i spousta hraček a her, které přinesou rozmanitost a radost do života našich hostů a udržují kočky v kondici.

HOTEL PRO KOČKY – PŘÍZEMÍ

Najdete zde 6 pokojíků typu VIP De Luxe, které mají okna na zahradu a 1 velký pokoj typu De Luxe.

VÝBAVA – Pokoje v přízemí poskytují kočkám plné soukromí. Všechny kočičí pokoje mají moderní prolézačky a škrábadla navržené a vyrobené na míru pro každý pokoj. Prolézačky jsou upevněné na zdi, takže nezabírají prostor a zároveň nabízí spoustu bezpečné a zajímavé zábavy pro kočičí zvědavce. Samozřejmostí jsou také kuňky, poskytující kočkám soukromí. Dostatek schůdků, polic, prolézaček, můstků a škrábacích sloupů pro plnohodnotný a zajímavý pobyt Vaších šelmiček je v každém pokoji.

VIP De Luxe velký č.1 a č.2 –rozměr cca 200 cm na 220 cm.

VIP De Luxe střední č.3 –rozměr 150 cm na 200 cm.

De Luxe velký č.4 – 230 cm na 230 cm.

VIP De Luxe střední  č.5, č.6, č.7. –rozměr cca 120 cm na 265 cm.

HOTEL PRO KOČKY – PATRO

Najdete zde celkem 5 pokojíků. 1 pokojík Luxe, 2 De Luxe a 2 VIP De Luxe.

VÝBAVA – Pokojíky v patře jsou vhodné pro komunikativní kočičí návštěvníky –každý pokoj má okna do sousedních pokojíků. Pokoje pro kočky v prvním patře jsou vybavené velkými klasickými kočičími škrábadly, ve kterých si kočka může nejen hrát, ale i odpočívat s domečky pro úkryt, houpačky a provazy pro zábavu, sisalové sloupky pro broušení drápků. Škrábadla mají 250 cm do výšky a jsou vyrobené na míru tak, aby odpovídali vysokým hygienickým nárokům, které máme v hotelu pro kočky VIP Cats .

Pokojík Luxe č.1– rozměr 100 cm na 150 cm.

De Luxe střední č.2-velikost 150 cm na 210 cm. Pokoj je vybaven web kamerou.

De Luxe malý č.3 – velikost 130 cm na 160 cm.

VIP De Luxe velký č.4– velikost 240 cm na 165 cm. Pokoj je vybaven web kamerou.

Pokoj VIP De Luxe střední č.5– velikost 140 cm na 165 cm. Pokoj je vybaven web kamerou.