Pokoje

Home / Pokoje

V našem kočičím hotelu nabízíme několik typů pokojíků, které jsou situované v přízemí a v prvním patře. Pokoje v přízemí a pokoje v patře jsou navržené různými způsoby, abychom mohli uspokojit nároky všech naších zákazníků. V kočičím hotelu nemáme žádné klasické klece, či boxy, které potkáte ve většině hotelů pro kočky –všechny pokojíky v našem kočičím hotelu mají výšku stropu 270 cm. Každý pokoj ve VIP Cats byl navržen tak, aby se v něm kočky cítily jako doma.

Každý pokoj je vybaven kovanou postelí, včetně polštáře, deky a povlečení, pěknou jídelní sadou,  kočičím záchodem (k dispozici jsou jak kryté toalety s uhlíkovými filtry, tak vaničkové – podle zvyku Vaší kočky).

Zábava je pro kočky také důležitá a o tu se postaráme my, i spousta hraček a her, které přinesou rozmanitost a radost do života našich hostů a udržují kočky v kondici.

HOTEL PRO KOČKY – PŘÍZEMÍ

Najdete zde 6 pokojíků typu VIP De Luxe, které mají okna na zahradu a 1 velký pokoj typu De Luxe.

VÝBAVA – Pokoje v přízemí poskytují kočkám plné soukromí. Všechny kočičí pokoje mají moderní prolézačky a škrábadla navržené a vyrobené na míru pro každý pokoj. Prolézačky jsou upevněné na zdi, takže nezabírají prostor a zároveň nabízí spoustu bezpečné a zajímavé zábavy pro kočičí zvědavce. Samozřejmostí jsou také kuňky, poskytující kočkám soukromí. Dostatek schůdků, polic, prolézaček, můstků a škrábacích sloupů pro plnohodnotný a zajímavý pobyt Vaších šelmiček je v každém pokoji.

VIP De Luxe velký č.1 a č.2 –rozměr cca 200 cm na 220 cm.

VIP De Luxe střední č.3 –rozměr 150 cm na 200 cm.

De Luxe velký č.4 – 230 cm na 230 cm.

VIP De Luxe střední  č.5, č.6, č.7. –rozměr cca 120 cm na 265 cm.

HOTEL PRO KOČKY – PATRO

Najdete zde celkem 9 pokojíků. 1 pokojík Luxe, 2 De Luxe, 5 VIP De Luxe a 1 VIP Apart velký.

VÝBAVA – Pokojíky v patře jsou vhodné pro komunikativní kočičí návštěvníky –každý pokoj má okna do sousedních pokojíků. Pokoje pro kočky v prvním patře jsou vybavené velkými klasickými kočičími škrábadly, ve kterých si kočka může nejen hrát, ale i odpočívat s domečky pro úkryt, houpačky a provazy pro zábavu, sisalové sloupky pro broušení drápků. Škrábadla mají 250 cm do výšky a jsou vyrobené na míru tak, aby odpovídali vysokým hygienickým nárokům, které máme v hotelu pro kočky VIP Cats .

Pokojík Luxe č.8 – rozměr 100 cm na 150 cm.

De Luxe střední č.9 – velikost 150 cm na 210 cm. Pokoj je vybaven web kamerou (dočasně mimo provoz).

De Luxe malý č.10 – velikost 130 cm na 160 cm.

VIP De Luxe velký č.11 – velikost 240 cm na 165 cm. Pokoj je vybaven web kamerou (dočasně mimo provoz).

 VIP De Luxe střední č.12 – velikost 140 cm na 165 cm. Pokoj je vybaven web kamerou (dočasně mimo provoz).

VIP Apart velký  č.13 – velikost 300 cm na 400 cm.

VIP De Luxe střední č. 14, č.15, č.16 – velikost 120 cm na 270 cm.

HOTEL PRO KOČKY – PODKROVÍ

Najdete zde celkem 2 pokoje. Oba jsou velice prostorné a mají střešní okna. Pokoje pro kočky v podkroví jsou vybavené velkými klasickými kočičími škrábadly, ve kterých si kočka může nejen hrát, ale i odpočívat s domečky pro úkryt, houpačky a provazy pro zábavu, sisalové sloupky pro broušení drápků. Mají pohovku či křeslo a další věci pro kazdodenní kočičí potřeby.

Pokoj VIP De Luxe velký č.17, č.18 – velikost 240 cm na 380 cm.