O nás

Home / O nás / O nás

Hotel pro kočky VIP Cats je součastí nového unikátního komplexu pro domácí mazlíčky VIP Pets, který se prozatím rozkládá na ploše více jak 5000 m2.

Co všechno v tuto chvíli najdete v našem areálu VIP Pets?

-Novou moderní multifunkční vytápěnou halu určenou pro psí výcvik a klubové výstavy psů a koček.

-Jedinečný hotel pro psy, součastí kterého je grooming salon, obchůdek a výběhy s bazénem a hřištem.

-Luxusní hotel pro kočky.

Na těchto stránkách Vám rádi představíme kočičí hotel VIP Cats. V našem hotelu pro kočky pro Vaše mazlíčky máme nachystané pěkné plnohodnotné pokojíky, kde je hodně místa na hry, dovádění a odpočinek.

I když se kočičky navzájem nepotkají, nikdy se nebudou  nudit jelikož o jejich zábavu se postaráme a navíc mají vždy možnost  pozorovat své kočičí sousedy skrz velikánská okna, která jsou v každém pokoji. Pokojíky VIP De Luxe mají navíc okna s výhledem na zahradu, takže návštěvníkum neuteče ani to, co se děje v okolí.

Ve všech pokojích našeho kočičího hotelu na kočky čekají nádherné a pohodlné kované postýlky s měkkými pelíšky a huňatou dekou, luxusní jídelní sady, obrovská prolézačka s domečky, houpačky a sisalovými škrabadly a spousta hraček.

Samozřejmostí jsou kočičí toalety bud vaničkové nebo s krytem, dle zvyku Vaší kočky, všechny hygienické potřeby a komplektní úklid po každém návštěvníkovi včetně výměny deky a povlečení na postýlce.

Navíc v hotelu pro kočky VIP Cats nabízíme nejen fantastické ubytovací podmínky, super 24 hodinový servis (včetně veterinárního v případě nutnosti), ale v blízké době i unikátní možnost pro Vás mít Vaší kočičku pořád na dohled – každý pokoj bude vybavený web kamerou a tak budete moci kdykoliv a kdekoliv zkontrolovat co zrovna Vaše kočka dělá. Prozatím bychom Vám rádi nabídli možnost komunikace prostřednictvím skype hovoru s Vaší kočičkou. V případě zájmu Vám rádi budeme průběžně zasílat fotečky Vaších miláčků, maily nebo sms zpravy.

Jídlo pro kočky je také velice důležité a tak na denním menu máme pestrou nabídku jak granulí, tak konzerv a i syrové stravy. Pokud si u nás jiídlo pro kočičku nevyberete – můžete pro ní dovézt jídlo vlastní, a rádi ho naservírujeme.

Výměna vody několikrát za den je samozřejmostí, pokud je Vaše kočka zvyklá pít z kočičí fontánky- není problem, v našem hotelu pro kočky je máme také. Čerstvě vypěstovaná tráva pro kočky je k dispozici v každém pokoji rovněž.

V našem kočičím hotelu si s kočičkami rádi mazlíme a hrajeme, ale kočky mají také možnost si hrát samy, kdy se jim zachce se spoustou hraček, které průběžně měníme a doplňujeme, a tak mají návštěvníci pořád co zkoumat a čím se zabývat. K dispozici kočky mají jak běžné míčky nebo myšky, tak i moderní robotické broučky, IQ nebo laserové hračky pro kočky.

Jednoduše řečeno luxusní 5* hotelový pobyt, který by si nikdo nenechal ujít.

Co dodat – přijďte se přesvědčit a už se Vám nebude chtít jinam.